689
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 197: | Line 197: | ||
|[[Germany]] | |[[Germany]] | ||
|[[Tempodrom]] | |[[Tempodrom]] | ||
|- | |||
|[[Event:2026-02-15|February 15, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[Amsterdam]] | |||
| rowspan="2" |[[Netherlands]] | |||
| rowspan="2" |[[AFAS]] | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-16|February 16, 2026]] | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-18|February 18, 2026]] | |||
|[[Brussels]] | |||
|[[Belgium]] | |||
|[[Forest National Arena]] | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-21|February 21, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[Milan]] | |||
| rowspan="2" |[[Italy]] | |||
| rowspan="2" |[[Teatro degli Arcimboldi]] | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-22|February 22, 2026]] | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-24|February 24, 2026]] | |||
|[[Frankfurt]] | |||
|[[Germany]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-26|February 26, 2026]] | |||
|[[Luxembourg|Luxembourg City]] | |||
|[[Luxembourg]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-02-27|February 27, 2026]] | |||
|[[Zürich]] | |||
|[[Switzerland]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-02|March 2, 2026]] | |||
|[[Cardiff]] | |||
|[[Wales]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-03|March 3, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[London]] | |||
| rowspan="2" |[[England]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-04|March 4, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-06|March 6, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[Glasgow]] | |||
| rowspan="2" |[[Scotland]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-07|March 7, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-09|March 9, 2026]] | |||
| rowspan="3" |[[Manchester]] | |||
| rowspan="3" |[[England]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-10|March 10, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-11|March 11, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-13|March 13, 2026]] | |||
|[[Dublin]] | |||
|[[Ireland]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-15|March 15, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[London]] | |||
| rowspan="2" |[[England]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-16|March 16, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-18|March 18, 2026]] | |||
| rowspan="2" |[[Paris]] | |||
| rowspan="2" |[[France]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-03-19|March 19, 2026]] | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="4" |'''Europe''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||