Who Is the Sky? Tour: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 168: Line 168:
|[[Auckland]]
|[[Auckland]]
|[[New Zealand]]
|[[New Zealand]]
|
|[[Spark Arena]]
|-
|-
|[[Event:2026-01-17|January 17, 2026]]
|[[Event:2026-01-17|January 17, 2026]]
|[[Brisbane]]
|[[Brisbane]]
| rowspan="14" |[[Australia]]
| rowspan="15" |[[Australia]]
|
|[[Brisbane Entertainment Centre]]
|-
|-
|[[Event:2026-01-21|January 21, 2026]]
|[[Event:2026-01-21|January 21, 2026]]
|[[Sydney]]
|[[Sydney]]
|
|[[ICC Sydney Theatre]]
|-
|-
|[[Event:2026-01-22|January 22, 2026]]
|[[Event:2026-01-22|January 22, 2026]]
|[[Melbourne]]
|[[Melbourne]]
|
|[[Sidney Myer Music Bowl]]
|-
|-
|[[Event:2026-01-24|January 24, 2026]]
|[[Event:2026-01-24|January 24, 2026]]
|[[Adelaide]]
|[[Adelaide]]
|
|[[Adelaide Entertainment Centre Arena]]
|-
|-
|[[Event:2026-01-27|January 27, 2026]]
|[[Event:2026-01-27|January 27, 2026]]
|[[Perth]]
|[[Perth]]
|[[RAC Arena]]
|-
| colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Europe'''
|-
|
|
|}
|}