689
edits
(→Tour dates (Work In Progress): finished adding US dates) |
|||
| Line 96: | Line 96: | ||
|[[Event:2025-10-25|October 25, 2025]] | |[[Event:2025-10-25|October 25, 2025]] | ||
|[[Detroit]] | |[[Detroit]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" |[[United States]] | ||
|[[Fox Theater (Detroit)|Fox Theater]] | |[[Fox Theater (Detroit)|Fox Theater]] | ||
|- | |- | ||
| Line 129: | Line 129: | ||
|[[Event:2025-11-13|November 13, 2025]] | |[[Event:2025-11-13|November 13, 2025]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[Event:2025-11-16|November 16, 2025]] | ||
| | | rowspan="3" |[[San Francisco]] | ||
| | | rowspan="3" |[[Bill Graham Civic Auditorium]] | ||
|- | |||
|[[Event:2025-11-17|November 17, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-18|November 18, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-20|November 20, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Los Angeles]] | |||
| rowspan="2" |[[Dolby Theatre]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-21|November 21, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-25|November 25, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Austin]] | |||
| rowspan="2" |[[Bass Concert Hall]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-26|November 26, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-28|November 28, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Dallas]] | |||
| rowspan="2" |[[Music Hall at Fair Park]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-21|November 29, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-12-02|December 2, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Atlanta]] | |||
| rowspan="2" |[[Fox Theater (Atlanta)|Fox Theater]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-12-03|December 3, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-12-05|December 5, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Miami]] | |||
| rowspan="2" |[[The Fillmore Miami Beach]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-12-06|December 6, 2025]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | | colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | ||