689
edits
| Line 96: | Line 96: | ||
|[[Event:2025-10-25|October 25, 2025]] | |[[Event:2025-10-25|October 25, 2025]] | ||
|[[Detroit]] | |[[Detroit]] | ||
|[[United States]] | | rowspan="13" |[[United States]] | ||
|[[Fox | |[[Fox Theater (Detroit)|Fox Theater]] | ||
|- | |||
|[[Event:2025-10-28|October 28, 2025]] | |||
| rowspan="4" |[[Chicago]] | |||
| rowspan="4" |[[Auditorium Theatre]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-29|October 29, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-31|October 31, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-01|November 1, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-03|November 3, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Minneapolis]] | |||
| rowspan="2" |[[Orpheum Theatre]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-04|November 4, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-06|November 6, 2025]] | |||
| rowspan="2" |[[Denver]] | |||
| rowspan="2" |[[Bellco Theatre]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-07|November 7, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-11|November 11, 2025]] | |||
| rowspan="3" |[[Seattle]] | |||
| rowspan="3" |[[Paramount Theatre]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-12|November 12, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-11-13|November 13, 2025]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | | colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | ||