689
edits
No edit summary |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
|[[Event:2025-09-16|September 16, 2025]] | |[[Event:2025-09-16|September 16, 2025]] | ||
|[[Pittsburgh]] | |[[Pittsburgh]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="22" |[[United States]] | ||
|[[Benedum Center for the Performing Arts]] | |[[Benedum Center for the Performing Arts]] | ||
|- | |- | ||
| Line 73: | Line 73: | ||
|[[Event:2025-10-11|October 11, 2025]] | |[[Event:2025-10-11|October 11, 2025]] | ||
|- | |- | ||
| | |[[Event:2025-10-14|October 14, 2025]] | ||
| | |[[Richmond]] | ||
| | |[[Altria Theater]] | ||
| | |- | ||
|[[Event:2025-10-16|October 16, 2025]] | |||
| rowspan="3" |[[Philadelphia]] | |||
| rowspan="3" |[[Metropolitan Opera House]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-17|October 17, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-18|October 18, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-21|October 21, 2025]] | |||
| rowspan="3" |[[Toronto]] | |||
| rowspan="3" |[[Canada]] | |||
| rowspan="3" |[[Massey Hall]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-22|October 22, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-23|October 23, 2025]] | |||
|- | |||
|[[Event:2025-10-25|October 25, 2025]] | |||
|[[Detroit]] | |||
|[[United States]] | |||
|[[Fox Theatre (Detroit)|Fox Theatre]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | | colspan="4" style="background:#ddd;" |'''Australia & New Zealand''' | ||