689
edits
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|[[Event:2026-01-14|January 14, 2026]] | |[[Event:2026-01-14|January 14, 2026]] | ||
|[[ | |[[Auckland]] | ||
|[[New Zealand]] | |||
|[[ | | | ||
|- | |- | ||
|[[Event:2026-01-17|January 17, 2026]] | |[[Event:2026-01-17|January 17, 2026]] | ||
| rowspan=" | |[[Brisbane]] | ||
| | | rowspan="14" |[[Australia]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Event:2026-01- | |[[Event:2026-01-21|January 21, 2026]] | ||
|[[Sydney]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Event:2026-01- | |[[Event:2026-01-22|January 22, 2026]] | ||
|[[ | |[[Melbourne]] | ||
|[[ | | | ||
|- | |||
|[[Event:2026-01-24|January 24, 2026]] | |||
|[[Adelaide]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Event:2026-01-27|January 27, 2026]] | |||
|[[Perth]] | |||
| | |||
|} | |} | ||